Jokke rõduklaasid

Brošüür

Jokke Patio terrassiklaasid

Brošüür

Panorama terrassiklaasid

Brošüür

Dorma BSW

Brošüür

Raamidega terrassiklaasid

Brošüür-Purso Brošüür-C640

GM Lightroll 

Brošüür

GM Toproll

Brošüür

GM Twinroll

Brošüür

 

Rõdude ja terrasside klaasid kaitsevad teie rõdu vihma, tuule ja lume eest. Lisaks vähendavab rõduklaasid ka teie maja või korteri soojakadu. Võimalus on kasutada profiilidega klaasimislahendusi või ilma profiilideta täisklaassüsteeme nii volditavana kui ka lükand lahendusena. Kõik profiilid ja siinid on alumiiniumist. Muud detailid on valmistatud spetsiaalsest plastikust, kummist või roostevabast terasest. See annab meie toodetele vastupidavuse ilmastikule ja tagab nende pikaealisuse. 

Raamideta rõduklaasisüsteem koosneb alumisest ja ülemisest siinist, millede vahel liiguvad ilma vertikaalsete profiilideta klaasid. Klaase on võimalik vastavalt vajadusele kasutada 6,8 ja 10mm paksuseid. Klaasid on alati karastatud. Väga oluline meie pakutavatel süsteemidel on kondentsivee äravoolu lahendus. Selleks,  et välised sademed või siis klaasi sisepinnale tekkiv kondentsivesi ei jääks alasiini sisse pidama ja ei hakkaks kuskilt konstruktsiooni sisse imbuma on siini põhi kaldega õue poole ning vesi juhitakse mööda vastavaid avausi välja. Profiilide tooni saab valida vastavalt RAL värvikaarti järgi. Kuna klaasid jäävad rippuma ülemise siini külge peab alati arvestama, et aval ülemine kinnituskoht oleks piisavalt tugev.

Raamidega rõduklaaside heaks omaduseks on moodulite omavahelisel liitekohal asetsev tuulelukk. See tagab süsteemile ideaalse tiheduse. Moodulid toetuvad rullikutega alumisele siinile mida mööda nad siis liiguvad. Rullikud on metallist laagritega. See tagab süsteemi töökindluse pikaks ajaks. Mooduleid on võimalik ka seest poolt lukustada. Profiilide värvitoon vastavalt ral värvikaardi alusel. Klaase saab kasutada 4,5,6 ja 8mm paksuseid. Väga edukalt on võimalik antud süsteemi kasutada ka terrasside ja külmade talveaedade puhul.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edukas Eesti ettevõte aastast 2013

Alumaster OÜ | info@alumaster.ee
TootedGaleriiKontaktToetame
edge team oü