Sapa piirded

Brošüür

Jokke piirded

Brošüür

Q-Railing piirded

Brošüür

  Meie pakutavad alumiiniumist,  klaasist ja roostevabast metallist piirded sobivad ideaalselt nii sise kui ka välistingimustesse. Kasutuskohad on valdavalt rõdudele, terrassidele ja treppidele. Tänu piisavalt suurele tootevalikule suudame kindlasti leida lahenduse igale maitsele. 
  Alumiiniumist piirete eeliseks on väga hea vastupidavus ilmastikumõjudele. Kogu konstruktsioon on alumiiniumist ning kõik ühenduskruvid ja liitmikud on roostevabast terasest. Profiilide toon on anodeeritud alumiinium või vastavalt RAL värvikaarti järgi. 
  Klaaspiire on suurepärane disainielement moodsasse ja miks mitte ka renoveeritud elamisse. Valgust läbilaskvad klaaspiirded kaotavad piiritunde ja visuaalselt suurendavad ruumi. Erinevaid lahendusi on palju,millistes leiab igaüks oma koju ainulaadse lahenduse. Matrejalideks on võimalik kasutada Lamineeritud või karastatud klaasi mis on ainuõiged lahendused kohdadesse kus eksisteerib allakukkumise oht. Klaaspiire köidab tähelepanu ja kindlasti avaldab muljet.  Klaaspiire on suurepärane disainielement moodsasse ja miks mitte ka renoveeritud elamisse. Valgust läbilaskvad klaaspiirded kaotavad piiritunde ja visuaalselt suurendavad ruumi. Erinevaid lahendusi on palju,millistes leiab igaüks oma koju ainulaadse lahenduse. Matrejalideks on võimalik kasutada Lamineeritud või karastatud klaasi mis on ainuõiged lahendused kohdadesse kus eksisteerib allakukkumise oht. Klaaspiire köidab tähelepanu ja kindlasti avaldab muljet. 
  Roostevabast piirete valmistamisel kasutame Q-Railing süsteemilahendusi. Süsteemi eripäraks on iga detaili perfektne viimistlus ja täiuslik disain. Lisaks saab kõik detailid omavahel ühendada ilma keevituseta, mis võimaldab piiret paigaldada juba valmis viimistlusega kohtadesse. Tänu väga suurele tootevalikule on võimalik leida lahendus igale maitsele. Vajadusel valmistame ka erilahendusega piirdeid, just selliseid nagu Teile sobib.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edukas Eesti ettevõte aastast 2013

Alumaster OÜ | info@alumaster.ee
TootedGaleriiKontaktToetame
edge team oü