Dušiklaasid
Brošüür

Klaasist dushinurgad  ei ole tänapäeva kodudes enam mingi haruldus. Täisklaasist dušinurgad on lihtsad ja mugavad kasutada lisaks ka kerge hooldada kui kasutada kaasaegseid vahendeid, näiteks töödelda klaasi vetthülgava klaasivahaga, mille tulemusena ei tekki klaasile kuivanud veepiiskasid. Täisklaasist dushinurgad annavad kliendile võimaluse teha täpselt sellise kuju ja suurusega pesemiskoha nagu talle on vajalik, samas jätab klaas ka väiksesse vannituppa avatud mulje. Klaaside baastoonide valik on väga lai samas on võimalik klaase matistada mis tagab privaatsuse dushinurgas kui wc ja pesemiskoht asuvad ühes ruumis. Dušinurkade valmistamisel kasutatakse karastatud klaasi, mis sõltuvalt soovitud dushinurga suurusest võivad olla paksusega 6 -12 mm.


Taustaklaasid

Klaasi kasutamine köögitasapindade kohale on väga heaks alternatiiviks plaatimisele.  Võimalus on kasutada väga erinavaid klaasitüüpe ja soovi korral saab klaasi peale teha täpselt selliseid mustreid või pilte nagu seda just Teie tahate. See annab Teie köögile täiesti kordumatu välimuse. Lisaks saab klaasile lõigata sisse avaused näiteks pistikupesade jaoks. Kindlasti peab tasapinna taustaklaas olema karastatud. 

Kui endal pilti ei ole võib vaadata erinevaid taustapilte aadressilt: 
www.bigstockphoto.com

 


Klaasuksed

Klaasuste  kasutusalad on sauna vaheuksed ja ka dushinurkades aga miks mitte kasutada täisklaasuksi ka tubadevaheliste avatäidetena.Täisklaasuks on vaatamata läibaistvusele ja õhulisusele äärmiselt vastupidav ja turvaline. Laialdane valik erinevaid toonklaase ja võimalus ka vastavalt kliendi soovile lisada erinevaid mustreid teevad klaasukse täiesti unikaalseks 


Varikatused

Klaasist varikatused on moodsad, läbipaistvad ja õhulised, olles samas vastupidavamad ja pikema elueaga kui klassikalised puit-teras varikatused. Klaasidena kasutatakse lamineeritud ja karastatud klaase, mille tulemusenad saavutatakse turvalisus, vastupidavus ja pikaealisus. Paigaldusel kasutatakse ilmasitkule vastupidavaid roostevabast terasest kinnitusi, mis tagavad, et katus oleks kinnitatud tugevalt isegi pika aja möödudes meie heitlikes ilmastikuoludes.


Klaaspõrandad

Klaaspõrandate ja -treppide valmistamisel kasutame karastatud lamineeritud klaasi mis on piisavalt turvaline,et seal peal olla. Klaastrepp või põrand on väga unikaalne sisustuselement, mis sobib ühtviisi hästi nii modernsesse interjööri kui taastatud palkseine vahele. Samas on nad väga eksklusiivsed ja õhulised, just kui liiguksid õhus.Lisades põranda või trepi konstruktsioonidesse erinevaid valgustuslahendusi on võimalik saavutada suurepärane tulemus.


Erilahendused

Klaasidega on võimalik teha väga mitmesuguseid asju. Kasutuskohad võivad olla väga erinevad. Kus iganes on soov teha midagi õhulist ja läbipaistvat olgu see siis ehituslikes konstruktsioonides või kujunduselementides on klaas selleks ideaalne materjal. Töödeldult on klaas piisavalt tugev, et sellest teha kasvõi näiteks mööblit. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edukas Eesti ettevõte aastast 2013

Alumaster OÜ | info@alumaster.ee
TootedGaleriiKontaktToetame
edge team oü